מדריך לבניית אתרים

אודות

אודות

פרופסור הינו אתר המכיל מאמרים בתחום בניית אתרים:

בניית אתרים סטטים

בניית אתרים שאינם דינאמים נותנת הן לגולש והן לבעל האתר את האפשרות ליהנות מדפי מידע יעילים מאוד, ללא כל צורך בפעולות נוספות שדורשות את המעבר בין חלקי האתר השונים. כאשר רוצים לבנות אתר אינפורמטיבי, כל מה שצריך זה ליצור את דפי האינפורמציה עצמם, לסדר אותם בסדר הנכון, ולתת לגולשים ליהנות ממה שיש לאתר להציע.

בניית אתרים דינאמים
בניית אתרים מן הסוג הזה היא מורכבת יותר מאשר בנייה סטטית, משום שבניגוד לאתרים הסטטים, שם אין פעולות בתוך דפי המידע, באתרים הדינאמים הללו יש צורך להגדיר את סך כל הפעולות שמתרחשות בתוך כל דף בזמן נתון. היתרון הגדול של האתרים הדינאמים הוא היכולת לעדכן את המידע תוך כדי פעילות של האתר.

בניית אתרים תדמיתיים
תדמית היא אחד הפרמטרים החשובים ביותר לכל מי שרוצה להעביר מסר בעידן המודרני, ומכיוון שהאינטרנט הוא מדיה נאותה לעניין, בנייה של אתרי תדמית היא חלק בלתי נפרד מאורח החיים המודרני. לכל גוף שמכבד את עצמו, בין זהו אדם פרטי, חברה עסקית ואפילו מדינה, יש את האינטרס לבנות אתר תדמית, למען ייראו טוב בעיני הציבור.

בניית אתרים מסחריים (אתרי מכירות)
הכלכלה העולמית והמקומית כבר מזמן נכנסה למגרש המשחקים הווירטואלי, וכיום עסקים רבים מציעים את מוצריהם ואת שירותיהם לכל מי שצריך ורוצה. חנויות וירטואליות רבות הוקמו כמעין סניף נוסף של העסקים האמיתיים, מה שנותן ללקוחות הקבועים והפוטנציאליים את האפשרות לערוך סיור בין המוצרים השונים ואף לרכוש.

בניית אתרים מסוג פלאש
טכנולוגית הפלאש היא מורכבת יחסית, והיא מומלצת למי שרוצים להפוך את דפי האינטרנט שלהם לאטרקטיביים במיוחד. תחת אותו דף אינטרנט ניתן להציע מגוון פעולות שהגולש יכול לבחור ביניהן.

בניית אתרים חינם - למה לא כדאי?

יש סיכון מאוד גדול בבניית אתרים ללא כסף, והסיכון הוא מקצועי וטכני. כאשר נעזרים בחברים או משפחה לבניית אתר בחינם, לא בטוח שהאתר יעבוד כמו שצריך, ועם בניית אתרים באמצעות חברה מקצועית ניתן בהחלט לדעת שהאתר יעבוד על הצד הטוב ביותר גם כאשר יצטרכו אותו הכי הרבה. בנוסף לכך, כל חברה שעוסקת בבניית אתרים גם מספקת תמיכה טכנית ושירות תיקונים סדיר.

בניית אתרים לעסקים קטנים
יש בישראל עסקים קטנים רבים, והשירות שעושות חברות בניית האתרים לעסקים הקטנים הוא בעל השפעה עצומה, משום שגם עם העסק עצמו הוא קטן, באמצעות בנייה נכונה ואיכותית של אתר הוא יכול להגיע ללקוחות פוטנציאליים רבים, מה שיכול לחזק אותו כעסק ולבסס אותו כבעל נישה כזו או אחרת בתחום.

בניית אתרים מותאמים לגוגל
 גוגל הוא מנוע החיפוש הגדול ביותר בעולם האינטרנט, והוא יודע כיצד מסננים אתרים שיכבידו על שימוש הגולשים. לכן, כאשר בונים אתר יש להתחשב בדרך שבה גוגל חושב, ולהתאים את מבנה האתר מבחינת כל המרכיבים שלו למנוע החיפוש, מה שמייעל את התוצאות הרצויות.

בניית אתרים מעוצבים
כאשר אנו גולשים השימוש בראייה הוא חלק נכבד מהתהליך. לכן, מומלץ מאוד לבנות אתרים מעוצבים, כאלה שישאירו את הגולשים הרבים באתר זמן רב ככל האפשר, שם הם יבחנו את כל מה שיש לאתר להציע, ייהנו מהנוף המרהיב שהאתר מציע, וחלק מן הפרסום של האתר עצמו או של העומדים מאחוריו יהיה גדול יותר.

בניית אתרים מסוג פורטל
בניית אתרים מסוג פורטל זוהי למעשה הדרך הטובה ביותר להקיף את הגולשים בתוכן שרוצים. פורטל מאגד בתוכו מספר אתרים, שמציעים תכנים המשלימים האחד את השני, וכך ניתן להציע לגולשים את דף הבית, ביחד עם עוד אתרים רלוונטיים.

מהי מערכת ניהול תוכן?
האם גוגל אוהב את האתר שלי?
מדריך לבניית אתרים מכיל מגוון רחב של מאמרים בנושא בניית אתרים. כל המאמרים מוגנים בזכויות יוצרים ואסור להעתיקם בכל דרך או צורה ללא אישור בכתב ממנהלי האתר.
מדריך לבניית אתרים. באתר זה תוכלו לקרוא על בניית אתרים סטטים, בניית אתרים דינאמים, בניית אתרים תדמיתיים, בניית אתרים מסחריים, בניית אתרים מסוג פלאש, בניית אתרים חינם - לא כדאי, בניית אתרים לעסקים קטנים, בניית אתרים מותאמים לגוגל, בניית אתרים מעוצבים, בניית אתרים מסוג פורטל.
Copyright © 2001-2021. All rights reserved.