מדריך לבניית אתרים

בניית אתרים חינם - לא כדאי

בניית אתרים חינם - לא כדאי

נניח שיש לכם חברה קטנה וחדשה אשר מציעה למכירה מוצר כלשהו. אתם בטוחים שהמוצר הזה הוא אטרקטיבי וכדאי, וכל מי שיקנה אותו יהיה מרוצה. פיתחתם אותו כבר לגמרי ואפילו ייצרתם כמות גדולה ממנו המיועדת למכירה, וכעת אתם רוצים לפרסם ולשווק אותו לכמה שיותר אנשים בפלח השוק אליו הוא מיועד. אחת הדרכים הטובות ביותר כיום לעשות זאת היא על ידי פרסום באינטרנט, ואתם רוצים לבנות אתר שיכיל את הפרטים עבור המוצר ואף ישכנע אנשים לקנות אותו. אתם רוצים לגשת למלאכה, וכעת ניצבת בפניכם השאלה הפשוטה: איך מבצעים בניית אתרים?

שמעתם ממישהו שהנושא של בניית אתרים באינטרנט הוא תחום שהולך ומתפתח. אתם מתחילים לבנות את האתר ומסתבר לכם שהעניין הזה לא כל כך פשוט. אתם לא רוצים לשלם כמה אלפי שקלים עבור מישהו מקצועי ומתחילים לבנות את האתר בעצמכם תוך כדי שאתם לומדים על בניית אתרים תוך כדי העבודה. סיימתם את בניית האתר ואתם נכנסים אליו שמחים וטובי לב. אך אבוי, האתר נתקע כל הזמן. התכנים לא מוצגים בו בצורה ראויה. אתם לא מצליחים להיכנס לכל התפריטים ובכלל המראה שלו אינו מוצא חן בעינכם. אתם יוצאים ממנו בחמת זעם ומחפשים דרך אחרת לפרסם את המוצר.

בניית אתרים חינם למה לא כדאי

לא חבל? הפרסום באינטרנט הוא כלי חזק מאוד. האינטרנט יכול להגיע לכל בית ומי שמחפש מוצר דומה למה שאתם רוצים לפרסם יכול להיתקל באתר שלכם ולקנות אותו. אפילו מי שלא התכוון כל כך. אבל מה, בניית אתרים זה לא עניין פשוט. אמנם לבנות אתר בסיסי כל אחד יכול, אבל לעשות את האתר לכזה שמעודד את הגולשים להיכנס אליו ואף יותר מכך, לשוטט ולגלוש בו בהנאה ולראות את כל מה שיש לכם להציע זה כבר עניין מסובך מאוד. הגולשים הם עם מאוד סלקטיבי ובררני. זה לא כמו גלישת גלים בים, בה ככל שיש יותר גלים והים סוער יותר כך הם נהנים יותר. לא ולא! כאשר גולשים אקראיים מגיעים לאתר שלכם הם רוצים שהגלישה תהיה חלקה ונעימה ולא שהם יאלצו להתאמץ על מנת לגלוש בו. כאשר גולש מגיע לאתר והוא רואה שהתכנים בו אינם מוצגים בצורה נוחה, שהאתר נתקע או שהוא לא מצליח להיכנס לחלקים מסוימים בו, זה פשוט גורם לו מהר מאוד לנטוש את האתר ולעבור לאתר הבא. וכך במקום להצליח לפרסם כמו שצריך אתם גורמים לגולשים לקנות מוצר דומה אצל מישהו אחר. כדי לבצע בניית אתרים כמו שצריך כדאי מאוד להיעזר בבעל מקצוע עם ניסיון בעניין. בניית אתרים בחינם יכולה להיות טובה לאתרים פשוטים בלבד המכילים רק תוכן עיוני. כאשר רוצים לפרסם מוצר ולהגיע לקהל יעד גדול כל פרט חשוב. צריך לבנות את האתר שיהיה מותאם לקידום בגוגל, צריך לדאוג שהמבנה שלו יהיה מזמין ומתאים לגולש, צריך שהוא יהיה מעוצב בצורה מקורית ויפה, ואת כל הדברים האלה צריך ללמוד. אם אתם רוצים לבנות אתר שבאמת יפרסם את המוצר שלכם ויעודד לקנות אותו, כדאי שתבנו את האתר בעזרת מישהו מקצועי.

בניית אתרים חינם היא עניין לא משתלם לאורך זמן. עדיף להשקיע כמה מאות או אלפי שקלים בנושא של בניית אתר שיהיה מותאם בדיוק לצרכים שלכם ויעודד את הגולשים לראות מה יש לכם להציע, וגם אם תרצו לשפר ולשפץ אותו בעתיד עדיף לדאוג לכך שנושא בניית אתרים מראש הוא משהו שהתבצע בעזרת אדם מקצועי.

מהי מערכת ניהול תוכן?
האם גוגל אוהב את האתר שלי?
מדריך לבניית אתרים מכיל מגוון רחב של מאמרים בנושא בניית אתרים. כל המאמרים מוגנים בזכויות יוצרים ואסור להעתיקם בכל דרך או צורה ללא אישור בכתב ממנהלי האתר.
מדריך לבניית אתרים. באתר זה תוכלו לקרוא על בניית אתרים סטטים, בניית אתרים דינאמים, בניית אתרים תדמיתיים, בניית אתרים מסחריים, בניית אתרים מסוג פלאש, בניית אתרים חינם - לא כדאי, בניית אתרים לעסקים קטנים, בניית אתרים מותאמים לגוגל, בניית אתרים מעוצבים, בניית אתרים מסוג פורטל.
Copyright © 2001-2021. All rights reserved.